MEDIX Razor Multisurface valiklis 750ml

Gamintojas MEXON

Itin veiksminga priemonė įvairiems paviršiams valyti.
Pardavimo kaina3,96 €
Bazinė kaina 3,96 €
Nuolaida

Preloader

Dėl itin veiksmingos sudėties greitai ir lengvai valo nešvarumus ir riebalus nuo viryklių, orkaičių, garų surinkėjų, grilių, stalviršių, spintelių, indų ir kitų paviršių.

Naudojimas. Pasukite antgalį į purškimo poziciją. Purškite tiesiai ant paviršiaus maždaug 25 cm atstumu, paskirstykite priemonę drėgna kempine ant paviršiaus ir palikite 10 min. Kruopščiai nuvalykite vandeniu suvilgytu audiniu ar kempine. Jeigu nesate tikri kaip priemonė gali paveikti konkretų paviršių, išbandykite ant nepastebimos vietos. Sunaudojimo norma – užtepti tiek, kad paviršius būtų drėgnas. Valant lakuotus paviršius, priemonės užpurkškite ant drėgno audinio, valykite, po to palikite nudžiūti. Orkaitėms – įkaitinkite iki 50°-60° C ir tada užpurškite priemonės. Garų surinktuvams – pamerkite filtrus į šiltą šio preparato 10% tirpalą.

Įspėjimai. S2 Saugoti nuo vaikų. S23 Neįkvėpti aerozolių. S26 Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S37 Mūvėti tinkamas pirštines. S45 Nelaimingo atsitikimo atveju arba pasijutus blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją (jeigu įmanoma, parodyti šią etiketę).

Įkvėpus. Išeikite į gryną orą ir kreipkitės į gydytoją.

Patekus ant odos. Užterštus drabužius ir avalynę nedelsiant pašalinti. Paveiktą odą gausiai nuplauti vandeniu. Jei išlieka dirginimo požymių, kreipkitės į gydytoją.

Prarijus. Praskalaukite burną vandeniu, nenurykite. Nesukelkite vėmimo. Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Dėmesio! Nemaišyti su kitais preparatais (tame tarpe ir turinčiais chloro)! Netinka polikarbonatiniams ir natūralaus (neapdirbto) medžio paviršiams valyti.